Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB KIRMIZI
Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB KIRMIZI
Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB KIRMIZI
Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB KIRMIZI

Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB KIRMIZI

Fiyat : ₺7.899,00(KDV Dahil)
₺7.899,00 `den başlayan taksitlerle
Galaxy Note 10 Lite
128 GB
KIRMIZI
Diğer Renkler
Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB SİYAH Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB BEYAZ

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LITE 128 GB ATEŞ KIRMIZISI ÖZELLİKLERİ

 

Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 Gb Akıllı Telefon Ateş Kırmızısı

 

 

 

GALAXY NOTE 10 LITE

S Pen desteği

Profesyonel Düzeyde Kamera

Sinematik Sonuz-O Ekran

 

 

Hem akıllı hem şık olmak için tasarlandı

 

Büyüleyici ekranı ve güçlü S Pen'iyle birlikte Galaxy Note10 Lite, tasarım ve performansta ustalığın ürünüdür. Kusursuz metal çerçevesiyle rahat bir kullanım ve şık bir deneyim sunar. 3 benzersiz renk arasından seçiminizi yapın: Ateş Kırmızısı, Ay Tozu Grisi ve Duman Siyahı.

 

 

Sinematik ekran artık avucunuzun içinde

 

Galaxy Note10 Lite'ın Sonsuz-O Ekran'ı, dikkat dağıtıcı unsurları azaltarak daha fazla izleme ve çalışma alanı sağlar. Neredeyse çerçevesiz 6,7"¹ Full HD+ Super AMOLED ekrana sahiptir. Ekran İçi Parmak İzi Okuyucu özelliği ile görünmez bir güvenlik katmanı sağlar.

 

 

Güçlü S Pen ile daha fazlasını yapın

 

S Pen, Galaxy Note10 Lite’ın tüm gücünü açığa çıkarmanızı sağlayan sihirli değnektir. Konu ister ilham verici bir çizim, isterse de tam zamanına alınan bir not olsun, S Pen hızı, verimi ve eğlenceli yapısıyla yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi ortaya çıkarır.

 

 

Yalnızca yazmaktan fazlasını sunan akıllı bir araç

 

S Pen, modern gövdesi sayesinde yuvasına kolayca girip çıkar. 0,7 milimetrelik uç ve 4.096 basınç seviyesiyle yazı yazmak, kağıt-kalem kullanmak kadar doğal ve kusursuzdur. S Pen, Bluetooth desteğiyle size ek kontrol imkanı da sağlar.

 

 

Yeni uzaktan kumandanız S Pen

 

S Pen, Bluetooth teknolojisinin gücünden faydalanarak Galaxy Note10 Lite’ınız için uzaktan kumanda görevi görür. S Pen’e bir veya iki dokunuşla, telefon ekranına dokunmanız gerekmeden fotoğraf çekebilir, fotoğraf galerinizi dolaşabilir veya müziğinizi başlatıp durdurabilirsiniz.

 

 

El yazısını hızla metne dönüştürür

 

Düşüncelerinizi not alın ve proje notlarınızı kopyalanabilecek, yapıştırılabilecek ve paylaşılabilecek metinlere dönüştürmek için dokunun.

 

 

İstediğiniz anda üzerine yazabileceğiniz bir ekran

 

Ekran kapalıyken not almak için S Pen’i kullanın. Farklı renklerle yazın ve çizim yapın. Ardından ekranınızı Samsung Notes’a kaydedin veya Her Zaman Açık Ekrana yapıştırın.

 

 

Süper Hızlı Şarj - bir saat şarjla gün boyu güç

 

Galaxy Note10 Lite'ın Süper Hızlı Şarj özelliği, bir saatlik şarjla uzun saatler yetecek pil gücü sağlar.

 

 

Sizin kadar dayanıklı gün boyu pil

 

Galaxy Note10 Lite, büyük bir 4500mAh pile (normal) sahiptir. Son teknoloji ürünü zekası sayesinde cep telefonu kullanım alışkanlıklarınızı öğrenir ve gücü uzun saatler dayanacak şekilde ayarlar.

 

 

Daha fazlasını saklayın, daha azını silin

 

Artık, yüksek kapasiteli 128GB dahili depolama alanı ve MicroSD kartı ile 1 TB'a kadar artırılabilen hafıza sayesinde en sevdiğiniz müzik, fotoğraf ve filmleri depolayacak alana sahipsiniz.

 

 

Tek seferde daha fazlasını başaran güç

 

Sizin kadar hızlı çalışan bir cep telefonuyla nelerin mümkün olduğunu keşfedin. Galaxy Note10 Lite, etkileyici 10nm işlemcisi ve 8GB RAM ile yayın izlerken, oyun oynarken, dosya indirirken veya çoklu görevleri yaparken yüksek hızlı performans sağlar.

 

 

Samsung Knox, çok katmanlı korumasıyla telefonunuzu güvende tutar

 

Samsung Knox, savunma sınıfı güvenlik sağlar

Özel verileriniz, donanım destekli ve çok katmanlı Knox güvenlik platformuyla kötü niyetli yazılımlardan ve saldırılardan korunuyor.

 

Yalnızca sizi tanır

Yüz Tanıma ve Ekran İçi Parmak İzi Okuyucu özellikleri, yalnızca sizi tanıyarak cihazınızı güvende tutar. İsterseniz bir PIN, desen veya parola da kullanabilirsiniz.

 

Siz söyleyin, Bixby yapsın

Akıllı asistanınız Bixby, sesinize yanıt verir. Bir eylem grubuna bir anahtar kelime veya cümle atayarak Hızlı Komutlarla işlerinizi basitleştirin.

 

Bixby Vision, dünyaya bakış açınızı değiştiriyor

Yükseltilmiş Bixby Vision ile yabancı dillerdeki cümleleri tercüme etmek için kameranızı kullanın.

 

 

Profesyonel düzeyde çekimler yapın

 

Galaxy Note10 Lite'ın güçlü çoklu kameraları, günlük fotoğraf ve videolarınızı hak ettiğiniz kaliteye yükseltir.

 

 

Süper Dengeli modla doğal ve kusursuz aksiyon çekimleri

 

Rahatsızlık hissetmeden bol hareketli videolar çekin. Kamera, bir milyon kareden fazlasını içeren bir kitaplıktan faydalanarak hareketleri öngörür ve videolarınızdaki titreşimleri azaltır.

 

 

Videolarınızı başka bir cihaza ihtiyaç duymadan, telefonunuzdan düzenleyin

 

Birden fazla videoyu düzenleyin, geçişler veya alt yazılar ekleyin, hızı değiştirin ve hatta S Pen ile çizimler ekleyin.

 

 

Üç perspektiften profesyonel fotoğraflar

 

12MP Ultra Geniş Açılı Kamerayla başlayın ve her şeyi kaydetmek için insan gözünün görüş açısına benzer 123 derecelik bir açıya genişletin. 12MP Geniş Açılı Kamerayla açıyı daraltın veya 2x optik zoom özellikli 12MP Telefoto Kamera ve Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliğiyle yakın çekimler için zoom yapın.

 

 

Yalnızca görmek istediklerinizi çekin

 

Galaxy Note10 Lite, fotoğraflarınızı Canlı Odak efektleriyle bir üst seviyeye taşıyor. Artık, arka plana sanatsal bokeh efektleri ekleyebilir veya fotoğraflarınıza her seferinde benzersiz bir hava vermek için ek kamera filtreleri ekleyebilirsiniz.

 

 

S Pen’le her seferinde büyüleyici selfie’ler

 

Bluetooth destekli S Pen ve Galaxy Note10 Lite ile selfie’lerinize yepyeni bir tarz ve kompozisyon boyutu ekleyin. Ön Kamerayı istediğiniz yere yerleştirin, pozunuzu verin ve çekmek için S Pen’e dokunun. S Pen ile selfie’leri kişisel portrelere dönüştürün.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR